Yapı Mütehhitliği

Yapı Mütehhitliği

 

    Türkiye’ de müteahhitlik hizmeti denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Aslında işin daha derin bir boyutu var. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir. Müteahhitler bir bina yapılırken malzeme, iş gücü, inşaat ekipmanı ve hizmet sağlamakla yükümlülerdir. Aynı zamanda binanın yapılan anlaşmaya göre belirtilen sürede ve şartlarda tamamlanması da müteahhittin sorumluluğundadır.  

    Malzeme seçimini uygun yönetmeliklere göre yaparak, müşterilerin güvenliğini her zaman ön planda tutmaları gerekmektedir. Son zamanlarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle inşaat malzemeleri konusunda sıkı önlemler ve kurallar ortaya konulmuştur. Bu gelişme insanların güvenliğini sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. SKY İSTANBUL İNŞAAT müteahhitlik hizmetlerin tüm bu kurallara uyum göstermektedir. 

   Müteahhitler aynı zamanda inşaatın gerçekleşmesi için iş gücü de sağlamalıdır. Bu iş gücü için taşeronlarla anlaşma sağlayarak inşaatın tamamlanmasını sağlarlar. SKY İSTANBUL İNŞAAT taşeronluk hizmeti sağlayan güvenilir firmalarla anlaşmalar sağlayarak, binanızın anlaşmaya uygun olarak teslim edildiğinden emin olur.

 

    SKY İSTANBUL İNŞAAT; üretilecek olan yapıya ait projelendirme, mühendislik, imalat kısımlarında yer almaktadır. Projeye konu; özel yapı, villalar, konutlar, tatil köyleri, kentsel dönüşüm projeleri, endüstriyel yapılar, yapı güçlendirmesi ve fabrika modernizasyonu ve altyapı işlerinin müteahhitlik hizmetlerini vermektedir.

images

54+

Çalışan Sayısı

images

8+

Tecrübe Yılı

images

22+

Proje Sayısı

images

325+

Müşteri Sayısı

Hemen Ara
WhatsApp

Sky İstanbul İnşaat Anahtar Teslimi